Lampa wisząca 1x8 W mosiądz P0603 MaxLight Signature
Lampa wisząca 1x8 W mosiądz P0603 MaxLight Signature
- Nr katalogowy: P0603
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 121,60zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Signature |
| Nr katalogowy | P0603 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 215 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351023016 |
| Wymiary z opakowaniem | 27 x 33 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |