Lampa wisząca 1x90 W czarna 72346 Rabalux Beliza
Lampa wisząca 1x90 W czarna 72346 Rabalux Beliza
- Nr katalogowy: 72346
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 736,99zł
Wybierz wariant:
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Beliza |
| Nr katalogowy | 72346 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 90 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595723460 |
| Wymiary z opakowaniem | 66 x 6 x 66 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,15 kg |
| Dane producenta | Zobacz |