Lampa wisząca 2x W mosiądz-zielona 109161 Markslöjd Vela
Lampa wisząca 2x W mosiądz-zielona 109161 Markslöjd Vela
- Nr katalogowy: 109161
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 985,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Markslöjd |
| Seria | Vela |
| Nr katalogowy | 109161 |
| Materiał | mosiądz, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | mosiądz, zielony |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 148 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 7330024622494 |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 55 x 31 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,23 kg |
| Dane producenta | Zobacz |