Lampa wisząca 2x10 W czarna 1222 Zuma Line Bow
Lampa wisząca 2x10 W czarna 1222 Zuma Line Bow
- Nr katalogowy: 1222
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 397,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Seria | Bow |
| Nr katalogowy | 1222 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 88 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5905316690103 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 20 x 86 cm |
| Dane producenta | Zobacz |