Lampa wisząca 2x10 W czarna 2612243003 Nordlux Vivienne
Lampa wisząca 2x10 W czarna 2612243003 Nordlux Vivienne
- Nr katalogowy: 2612243003
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 591,97zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Vivienne |
| Nr katalogowy | 2612243003 |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Średnica | 25 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5704924027130 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 20 x 77 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,14 kg |
| Dane producenta | Zobacz |