Lampa wisząca 2x10 W czerwona 1038H152 Aldex Zac
Lampa wisząca 2x10 W czerwona 1038H152 Aldex Zac
- Nr katalogowy: 1038H152
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 777,00zł
Opis produktu
| Marka | Aldex |
| Seria | Zac |
| Nr katalogowy | 1038H152 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czerwony |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 110 cm |
| Szerokość | 73 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5904798657406 |
| Wymiary z opakowaniem | 45 x 45 x 70 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |