Lampa wisząca 2x12 W czarna 2612723003 Nordlux Kelvis
Lampa wisząca 2x12 W czarna 2612723003 Nordlux Kelvis
- Nr katalogowy: 2612723003
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 211,73zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Kelvis |
| Nr katalogowy | 2612723003 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 20.5 cm |
| Szerokość | 29 cm |
| Średnica | 11 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5704924027338 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 15 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,07 kg |
| Dane producenta | Zobacz |