Lampa wisząca 2x60 W biała-nikiel DLCORONA2PWPN Elstead Lighting Corona
Lampa wisząca 2x60 W biała-nikiel DLCORONA2PWPN Elstead Lighting Corona
- Nr katalogowy: DLCORONA2PWPN
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 623,91zł
Wybierz wariant:
Kolor
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Corona |
| Nr katalogowy | DLCORONA2PWPN |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, nikiel |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 17.8 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Średnica | 30 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5024005377115 |
| Wymiary z opakowaniem | 41 x 31 x 41 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,24 kg |
| Dane producenta | Zobacz |