Lampa wisząca 3x10 W chrom 1006E4 Aldex Beryl
Lampa wisząca 3x10 W chrom 1006E4 Aldex Beryl
- Nr katalogowy: 1006E4
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 687,00zł
Opis produktu
| Marka | Aldex |
| Seria | Beryl |
| Nr katalogowy | 1006E4 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | ip20 |
| Rodzaj gwintu | e14 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5904798653996 |
| Wymiary z opakowaniem | 100 x 20 x 27 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,55 kg |
| Dane producenta | Zobacz |