Lampa wisząca 3x10 W niebieska 7000E31S Aldex Flo
Lampa wisząca 3x10 W niebieska 7000E31S Aldex Flo
- Nr katalogowy: 7000E31S
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 016,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Aldex |
| Seria | Flo |
| Nr katalogowy | 7000E31S |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | niebieski |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 250 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5904798664879 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 33 x 81 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |