Lampa wisząca 3x15 W czerwona 8500G24XL Aldex Flo
Lampa wisząca 3x15 W czerwona 8500G24XL Aldex Flo
- Nr katalogowy: 8500G24XL
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 787,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Aldex |
| Seria | Flo |
| Nr katalogowy | 8500G24XL |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czerwony |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 220 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5904798663063 |
| Dane producenta | Zobacz |