Lampa wisząca 3x15 W zielona 8500G32XL Aldex Flask Sage
Lampa wisząca 3x15 W zielona 8500G32XL Aldex Flask Sage
- Nr katalogowy: 8500G32XL
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 787,00zł
Opis produktu
| Marka | Aldex |
| Seria | Flask Sage |
| Nr katalogowy | 8500G32XL |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | zielony |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 220 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5904798663049 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 60 x 100 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |