Lampa wisząca 3x40 W drewno FENORI3DWZ Elstead Lighting Nori
Lampa wisząca 3x40 W drewno FENORI3DWZ Elstead Lighting Nori
- Nr katalogowy: FENORI3DWZ
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 813,00zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Nori |
| Nr katalogowy | FENORI3DWZ |
| Materiał | drewno, stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | drewno, inny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 52.1 cm |
| Szerokość | 37.5 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5024005714316 |
| Wymiary z opakowaniem | 41 x 33 x 41 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,96 kg |
| Dane producenta | Zobacz |