Lampa wisząca 3x60 W biała-nikiel DLCORONA3PWPN Elstead Lighting Corona
Lampa wisząca 3x60 W biała-nikiel DLCORONA3PWPN Elstead Lighting Corona
- Nr katalogowy: DLCORONA3PWPN
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 770,38zł
Wybierz wariant:
Kolor
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Corona |
| Nr katalogowy | DLCORONA3PWPN |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, nikiel |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 19.3 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Średnica | 30 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5024005376910 |
| Wymiary z opakowaniem | 49 x 34 x 49 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,95 kg |
| Dane producenta | Zobacz |