Lampa wisząca 3x60 W brązowa FEBELLINI3 Elstead Lighting Bellini
Lampa wisząca 3x60 W brązowa FEBELLINI3 Elstead Lighting Bellini
- Nr katalogowy: FEBELLINI3
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 237,99zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Bellini |
| Nr katalogowy | FEBELLINI3 |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 287.5 cm |
| Szerokość | 45.7 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5024005700005 |
| Wymiary z opakowaniem | 50 x 60 x 50 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |