Lampa wisząca 3x60 W czarna CH3BLACK Elstead Lighting Chartwell
Lampa wisząca 3x60 W czarna CH3BLACK Elstead Lighting Chartwell
- Nr katalogowy: CH3BLACK
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 833,69zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Chartwell |
| Nr katalogowy | CH3BLACK |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 41 cm |
| Szerokość | 43 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5024005214106 |
| Wymiary z opakowaniem | 45 x 42 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |