Lampa wisząca 3x60 W mosiądz FECORINNE3PSBB Elstead Lighting Corinne
Lampa wisząca 3x60 W mosiądz FECORINNE3PSBB Elstead Lighting Corinne
- Nr katalogowy: FECORINNE3PSBB
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 813,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Corinne |
| Nr katalogowy | FECORINNE3PSBB |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 198 cm |
| Szerokość | 28 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5024005000365 |
| Wymiary z opakowaniem | 33 x 37 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,44 kg |
| Dane producenta | Zobacz |