Lampa wisząca 3x60 W nikiel FECORINNE3PS Elstead Lighting Corinne
Lampa wisząca 3x60 W nikiel FECORINNE3PS Elstead Lighting Corinne
- Nr katalogowy: FECORINNE3PS
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 813,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Corinne |
| Nr katalogowy | FECORINNE3PS |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | nikiel |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 198 cm |
| Szerokość | 28 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5024005280217 |
| Wymiary z opakowaniem | 33 x 36 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |