Lampa wisząca 3x60 W nikiel HKBOLLA3 Elstead Lighting Bolla
Lampa wisząca 3x60 W nikiel HKBOLLA3 Elstead Lighting Bolla
- Nr katalogowy: HKBOLLA3
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 813,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Bolla |
| Nr katalogowy | HKBOLLA3 |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | nikiel |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 210 cm |
| Szerokość | 52.7 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5024005585404 |
| Wymiary z opakowaniem | 41 x 41 x 49 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |