Lampa wisząca 3x60 W srebrna FELUCIAPA Elstead Lighting Lucia
Lampa wisząca 3x60 W srebrna FELUCIAPA Elstead Lighting Lucia
- Nr katalogowy: FELUCIAPA
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 377,00zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Lucia |
| Nr katalogowy | FELUCIAPA |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 29.8 cm |
| Szerokość | 81.6 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5024005700104 |
| Wymiary z opakowaniem | 88 x 55 x 48 cm |
| Waga z opakowaniem | 16,51 kg |
| Dane producenta | Zobacz |