Lampa wisząca 3x8 W czarna LP01103LBK Light Prestige Nilo
Lampa wisząca 3x8 W czarna LP01103LBK Light Prestige Nilo
- Nr katalogowy: LP01103LBK
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 323,00zł
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Nilo |
| Nr katalogowy | LP01103LBK |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 118.5 cm |
| Szerokość | 52 cm |
| Średnica | 11.5 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5905699353190 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 13 x 57 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,95 kg |
| Dane producenta | Zobacz |