Lampa wisząca 4x5 W złota P241125804GD Zuma Line Velic
Lampa wisząca 4x5 W złota P241125804GD Zuma Line Velic
- Nr katalogowy: P241125804GD
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 287,00zł
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Seria | Velic |
| Nr katalogowy | P241125804GD |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5905316693135 |
| Wymiary z opakowaniem | 7 x 64 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |