Lampa wisząca 4x60 W brązowa FEBELLINI4 Elstead Lighting Bellini
Lampa wisząca 4x60 W brązowa FEBELLINI4 Elstead Lighting Bellini
- Nr katalogowy: FEBELLINI4
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 910,01zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Bellini |
| Nr katalogowy | FEBELLINI4 |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 222 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5024005609803 |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 34 x 34 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |