Lampa wisząca 4x60 W drewno-żelazo FEALLIER4PWW Elstead Lighting Allier
Lampa wisząca 4x60 W drewno-żelazo FEALLIER4PWW Elstead Lighting Allier
- Nr katalogowy: FEALLIER4PWW
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 211,31zł
Wybierz wariant:
Kolor
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Allier |
| Nr katalogowy | FEALLIER4PWW |
| Materiał | drewno, stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | drewno, żelazo |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 58.7 cm |
| Szerokość | 52.1 cm |
| Średnica | 30 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5024005217718 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 56 x 56 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |