Lampa wisząca 4x60 W patyna FEARABESQUE4 Elstead Lighting Arabesque
Lampa wisząca 4x60 W patyna FEARABESQUE4 Elstead Lighting Arabesque
- Nr katalogowy: FEARABESQUE4
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 743,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Arabesque |
| Nr katalogowy | FEARABESQUE4 |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | patyna |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 71.8 cm |
| Szerokość | 58.4 cm |
| Średnica | 58.4 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5024005606901 |
| Wymiary z opakowaniem | 66 x 41 x 65 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,79 kg |
| Dane producenta | Zobacz |