Lampa wisząca 4x60 W srebrna FEGIANNA4 Elstead Lighting Gianna
Lampa wisząca 4x60 W srebrna FEGIANNA4 Elstead Lighting Gianna
- Nr katalogowy: FEGIANNA4
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 559,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Gianna |
| Nr katalogowy | FEGIANNA4 |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 206 cm |
| Szerokość | 41 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5024005701101 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 48 x 35 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,76 kg |
| Dane producenta | Zobacz |