Lampa wisząca 5x10 W czarna 2612623003 Nordlux Lilly
Lampa wisząca 5x10 W czarna 2612623003 Nordlux Lilly
- Nr katalogowy: 2612623003
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 762,49zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Lilly |
| Nr katalogowy | 2612623003 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kod EAN | 5704924027284 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 17 x 98 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii