Lampa wisząca 5x10 W czarna-chrom ML2519 Milagro Cristal
Lampa wisząca 5x10 W czarna-chrom ML2519 Milagro Cristal
- Nr katalogowy: ML2519
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 417,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Milagro |
| Seria | Cristal |
| Nr katalogowy | ML2519 |
| Materiał | kryształ, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kod EAN | 5902693725190 |
| Wymiary z opakowaniem | 44 x 20 x 44 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |