Lampa wisząca 5x3 W nikiel FEAPOLLO5PN Elstead Lighting Apollo
Lampa wisząca 5x3 W nikiel FEAPOLLO5PN Elstead Lighting Apollo
- Nr katalogowy: FEAPOLLO5PN
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 898,01zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Apollo |
| Nr katalogowy | FEAPOLLO5PN |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | nikiel |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 49.1 cm |
| Szerokość | 81.3 cm |
| Moc żarówki | 3 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kod EAN | 5024005391913 |
| Wymiary z opakowaniem | 83 x 23 x 88 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |