Lampa wisząca 5x40 W biała-drewno FEHARTSVILLE5 Elstead Lighting Hartsville
Lampa wisząca 5x40 W biała-drewno FEHARTSVILLE5 Elstead Lighting Hartsville
- Nr katalogowy: FEHARTSVILLE5
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 639,00zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Hartsville |
| Nr katalogowy | FEHARTSVILLE5 |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, drewno |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 800 cm |
| Szerokość | 56.8 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kod EAN | 5024005281610 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 62 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,95 kg |
| Dane producenta | Zobacz |