Lampa wisząca 5x40 W biała-nikiel P05915NIWH CosmoLight Washington
Lampa wisząca 5x40 W biała-nikiel P05915NIWH CosmoLight Washington
- Nr katalogowy: P05915NIWH
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 458,00zł
Opis produktu
| Marka | CosmoLight |
| Seria | Washington |
| Nr katalogowy | P05915NIWH |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, nikiel |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 128 cm |
| Szerokość | 65 cm |
| Średnica | 65 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kod EAN | 5902115961915 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 30 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |