Lampa wisząca 5x40 W czarna-mosiądz DLARMAND5AB Elstead Lighting Armand
Lampa wisząca 5x40 W czarna-mosiądz DLARMAND5AB Elstead Lighting Armand
- Nr katalogowy: DLARMAND5AB
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 357,03zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Armand |
| Nr katalogowy | DLARMAND5AB |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 40.1 cm |
| Szerokość | 73.2 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kod EAN | 5024005378112 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 36 x 75 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |