Lampa wisząca 5x42 W złota P047705BF7AC Zuma Line Pena
Lampa wisząca 5x42 W złota P047705BF7AC Zuma Line Pena
- Nr katalogowy: P047705BF7AC
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 337,00zł
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Seria | Pena |
| Nr katalogowy | P047705BF7AC |
| Materiał | kryształ, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 184 cm |
| Szerokość | 46 cm |
| Moc żarówki | 42 W |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kod EAN | 5905316690370 |
| Wymiary z opakowaniem | 48 x 62 x 48 cm |
| Dane producenta | Zobacz |