Lampa wisząca 5x5 W złota LP22025PGD Light Prestige Diamond
Lampa wisząca 5x5 W złota LP22025PGD Light Prestige Diamond
- Nr katalogowy: LP22025PGD
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 405,00zł
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Diamond |
| Nr katalogowy | LP22025PGD |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 175 cm |
| Szerokość | 27.5 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kod EAN | 5905699350182 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 19 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,34 kg |
| Dane producenta | Zobacz |