Lampa wisząca 5x60 W biała-mosiądz FEJOAN5MW Elstead Lighting Joan
Lampa wisząca 5x60 W biała-mosiądz FEJOAN5MW Elstead Lighting Joan
- Nr katalogowy: FEJOAN5MW
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 363,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Joan |
| Nr katalogowy | FEJOAN5MW |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 69.9 cm |
| Szerokość | 81.3 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kod EAN | 5024005391319 |
| Wymiary z opakowaniem | 86 x 77 x 86 cm |
| Waga z opakowaniem | 12,93 kg |
| Dane producenta | Zobacz |