Lampa wisząca 5x60 W czarna BY5BLACK Elstead Lighting Belfry
Lampa wisząca 5x60 W czarna BY5BLACK Elstead Lighting Belfry
- Nr katalogowy: BY5BLACK
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 357,03zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Belfry |
| Nr katalogowy | BY5BLACK |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 48.5 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kod EAN | 5024005216704 |
| Wymiary z opakowaniem | 49 x 49 x 50 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,24 kg |
| Dane producenta | Zobacz |