Lampa wisząca 5x60 W czarna CB5BLACK Elstead Lighting Carisbrooke
Lampa wisząca 5x60 W czarna CB5BLACK Elstead Lighting Carisbrooke
- Nr katalogowy: CB5BLACK
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 214,54zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Carisbrooke |
| Nr katalogowy | CB5BLACK |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 40.5 cm |
| Szerokość | 47 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kod EAN | 5024005242703 |
| Wymiary z opakowaniem | 50 x 49 x 50 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,76 kg |
| Dane producenta | Zobacz |