Lampa wisząca 5x60 W nikiel HKBOLLA5 Elstead Lighting Bolla
Lampa wisząca 5x60 W nikiel HKBOLLA5 Elstead Lighting Bolla
- Nr katalogowy: HKBOLLA5
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 278,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Bolla |
| Nr katalogowy | HKBOLLA5 |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | nikiel |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 224 cm |
| Szerokość | 61 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kod EAN | 5024005585503 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 56 x 56 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |