Lampa wisząca 5x60 W złota-brązowa FEKELHAMHALL5UPLT Elstead Lighting Kelham Hall
Lampa wisząca 5x60 W złota-brązowa FEKELHAMHALL5UPLT Elstead Lighting Kelham Hall
- Nr katalogowy: FEKELHAMHALL5UPLT
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 566,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Kelham Hall |
| Nr katalogowy | FEKELHAMHALL5UPLT |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | złoty, brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 79 cm |
| Szerokość | 68.6 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kod EAN | 5024005228608 |
| Wymiary z opakowaniem | 72 x 28 x 68 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,73 kg |
| Dane producenta | Zobacz |