Lampa wisząca 6x40 W biała FEANNIE6PSW Elstead Lighting Annie
Lampa wisząca 6x40 W biała FEANNIE6PSW Elstead Lighting Annie
- Nr katalogowy: FEANNIE6PSW
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 664,99zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Annie |
| Nr katalogowy | FEANNIE6PSW |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 64.8 cm |
| Szerokość | 82.9 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kod EAN | 5024005713012 |
| Wymiary z opakowaniem | 91 x 34 x 91 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,55 kg |
| Dane producenta | Zobacz |