Lampa wisząca 6x40 W chrom 109156 Markslöjd Stack
Lampa wisząca 6x40 W chrom 109156 Markslöjd Stack
- Nr katalogowy: 109156
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 985,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Markslöjd |
| Seria | Stack |
| Nr katalogowy | 109156 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kod EAN | 7330024622449 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 14 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |