Lampa wisząca 6x60 W brązowa FEBELLINI6 Elstead Lighting Bellini
Lampa wisząca 6x60 W brązowa FEBELLINI6 Elstead Lighting Bellini
- Nr katalogowy: FEBELLINI6
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 6 320,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Bellini |
| Nr katalogowy | FEBELLINI6 |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 234 cm |
| Szerokość | 67.6 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kod EAN | 5024005609605 |
| Wymiary z opakowaniem | 76 x 31 x 39 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |