Lampa wisząca 6x60 W brązowa FECHATEAU6 Elstead Lighting Chateau
Lampa wisząca 6x60 W brązowa FECHATEAU6 Elstead Lighting Chateau
- Nr katalogowy: FECHATEAU6
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 396,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Chateau |
| Nr katalogowy | FECHATEAU6 |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 242 cm |
| Szerokość | 63.8 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kod EAN | 5024005004806 |
| Wymiary z opakowaniem | 38 x 71 x 71 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |