Lampa wisząca 6x60 W czarna CB6BLACK Elstead Lighting Carisbrooke
Lampa wisząca 6x60 W czarna CB6BLACK Elstead Lighting Carisbrooke
- Nr katalogowy: CB6BLACK
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 259,70zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Carisbrooke |
| Nr katalogowy | CB6BLACK |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 58 cm |
| Szerokość | 61 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kod EAN | 5024005243007 |
| Wymiary z opakowaniem | 62 x 60 x 61 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |