Lampa wisząca 6x60 W mosiądz FECORINNE6PLBB Elstead Lighting Corinne
Lampa wisząca 6x60 W mosiądz FECORINNE6PLBB Elstead Lighting Corinne
- Nr katalogowy: FECORINNE6PLBB
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 588,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Corinne |
| Nr katalogowy | FECORINNE6PLBB |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 864 cm |
| Szerokość | 62 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kod EAN | 5024005000372 |
| Wymiary z opakowaniem | 69 x 20 x 69 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |