Lampa wisząca 6x60 W srebrna FEGIANNA6 Elstead Lighting Gianna
Lampa wisząca 6x60 W srebrna FEGIANNA6 Elstead Lighting Gianna
- Nr katalogowy: FEGIANNA6
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 654,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Gianna |
| Nr katalogowy | FEGIANNA6 |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 237 cm |
| Szerokość | 66 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kod EAN | 5024005701408 |
| Wymiary z opakowaniem | 33 x 66 x 68 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,56 kg |
| Dane producenta | Zobacz |