Lampa wisząca LP814581PBK Light Prestige Madryt
Lampa wisząca LP814581PBK Light Prestige Madryt
- Nr katalogowy: LP814581PBK
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 205,00zł
- Cena katalogowa: 256 zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Madryt |
| Nr katalogowy | LP814581PBK |
| Materiał | tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907796365984 |
| Wymiary z opakowaniem | 41 x 42 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |