Lampa wisząca P0479 MaxLight Nobile
Lampa wisząca P0479 MaxLight Nobile
- Nr katalogowy: P0479
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 286,00zł
- Cena katalogowa: 1 560 zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Nobile |
| Nr katalogowy | P0479 |
| Materiał | aluminium, stal szlachetna, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom, przezroczysty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Moc żarówki | 6 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5903351012430 |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 37 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |