Lampa wisząca x W stal 109159 Markslöjd Dining
Lampa wisząca x W stal 109159 Markslöjd Dining
- Nr katalogowy: 109159
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 085,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Markslöjd |
| Seria | Dining |
| Nr katalogowy | 109159 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | stal |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 156 cm |
| Szerokość | 82 cm |
| Kształt | inny |
| Kod EAN | 7330024622470 |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 85 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,45 kg |
| Dane producenta | Zobacz |