Lampa wisząca x40 W biała 109154 Markslöjd Elara
Lampa wisząca x40 W biała 109154 Markslöjd Elara
- Nr katalogowy: 109154
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 735,00zł
Opis produktu
| Marka | Markslöjd |
| Seria | Elara |
| Nr katalogowy | 109154 |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 198 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | powyżej 6 |
| Kod EAN | 7330024622425 |
| Wymiary z opakowaniem | 53 x 20 x 61 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,45 kg |
| Dane producenta | Zobacz |